Pakistan’dan Gurur Verici Bir Ödül ve Tense Şirket Kültürü

Tense olarak ülkemizde katma değer sağlayan ürünler üreterek dünyanın farklı yerlerine, kalite, inovasyon ve verimlilik ihracımızı, Pakistan’da “Brand Of The Year Awards 2020 – Nation’s Voice For No.1 Choice” ödüllerinde Dijital Güç Analizörü kategorisinde ödül alarak taçlandırdık!

Tense olarak dünyanın her noktasına ürünlerimizi ve teknolojimizi götürmeyi hedeflediğimiz her çalışma, her an ve her saniyenin bir getirisi olan bu ödül ile hep daha fazlasını yapmak için çalışıyoruz.

Ürün kategorilerimiz içerisinde tamamen yerli üretim olan dijital güç analizörü ile sınırları aşıyor, üretim kalitemizi dünyanın farklı noktalarıyla buluşturmaya devam ediyoruz.

Şirket Kültürümüz

Tense olarak sektöre ilk adım attığımızda dünya üzerinde elde etmeyi arzu ettiğimiz etkiye sahip olmak için, belirli ülke ve bölgelere hitap etmeyi değil, dünyadaki tüm insanlığa hitap edecek ürünler üretmeyi düşledik.  

Böylece stratejimizin temeli bu oldu ve işe koyulduk!

Tüm ekibimiz, şirket genelinde üretim öncesi, üretim ve sonrasındaki tüm proseslerin tutarlılığını değerlendirmek için yeni bir model ve metodoloji geliştirmek için durmaksızın çalıştı. Bugüne ve yarına dair temelde inşa edilen fikir kulemiz, yeni ufukları görebilmemizin önündeki en büyük nedenlerden birisi oldu.

Şirket kültürümüz, sadece işin nasıl yapıldığı ya da ürünün nasıl üretildiği ile ilgili değildir. Çalışanlarımız, bayilerimiz, distribütörlerimiz ve en nihayetinde müşterilerimiz için sorunsuz bir deneyim yaratmayı amaçlayan; sistemlerin, davranışların ve şirket değerlerimizin toplamından oluşur.

Şirket kültürünün önemini kavrayan bir yapıyı oluşturma çalışmalarımız, yalnızca bir noktaya odaklanmaktan ziyade en temelden en üste kadar tüm etkileyenlerin bir araya getirilerek oluşturulduğu bir proaktif yaklaşımın sonucudur.

Aldığımız kararların, ürettiğimiz ürünlerin, çalışanlarımızla, paydaşlarımız ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizin ve günün sonunda müşterilerimizin tamamını memnuniyet çatısı altında toplayabilecek bir inovasyonu gerçekleştirmek, aldığımız ödülün yegane göstergesidir. 

Tense olarak şebeke analizörü ve dijital güç analizörü gibi nitelikli ürünlerin dünyanın her yerinde bulunabileceğini iyi biliyoruz. Şirket kültürümüzün bize gösterdiği tüm edinimler, kaliteli ve değer gören ürünlerin üretim sürecinin sadece üretim hattında olmadığı gösterir. Bu nedenle yenilik ve proaktif yaklaşım unsurlarıyla ördüğümüz sistem ve ürettiğimiz tüm ürünler, gerçek bir imza ve memnuniyet markası bırakma başarısıyla kaplı bir kalite ve değer belirtisidir.

Dijital Güç Analizörü Kategorisinde Ödül

Pakistan’da gerçekleşen “Brand Of The Year Awards 2020 – Nation’s Voice For No.1 Choice” ödül töreninde, Pakistan’ın ticaret alanında önde gelenlerinin ve hükümet yetkililerinin nezdinde aldığımız bu ödül, hem Türkiye hem de dünya sahnesinde kalite ve yenilik prensiplerimiz konusunda ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu gösteriyor.

Dijital güç analizörü kategorisinde yılın markası seçilerek sadece yerli piyasada değil, ürettiğimiz bu katma değerli ve nitelikli ürünlerin dünyada Tense markasıyla kendinden söz edebileceğini gösterebildiğimiz için mutlu ve gururluyuz. 

Kalite ve inovasyon takipçisi ekibimiz ve kendini sürekli yenilemeye adayan şirket kültürümüz sayesinde dünyanın farklı yerlerinde başarılar sağlayacağımızı düşünüyor, en iyisi için daha çok çalışmaya ve üretmeye durmaksızın devam edebileceğimizi iyi biliyoruz!

Son Söz

Ürettiğimiz tüm ürünleri, enerji verimliliği, ölçülebilirlik, kalite ve profesyonellik prensipleriyle üretiyor, en temelde düşlediğimiz sürdürülebilir yeniliği hem işimize hem de ürünlerimize yansıtmaya devam ediyoruz. Yarattığımız bu iklimde hedeflerimizi sabit tutmuyor, değişken süreçlerde yenilik ve proaktif yaklaşımı benimseyerek ilerlemeyi kendimize ve ülkemize olan bir borcumuz gibi görüyoruz.

Bu yazı dolaysıyla dünyadaki ve ülkemizdeki tüm paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize; Tense markasının bilinirliğini daha çok artıracağımızı ve sunduğumuz ürünlerle daha verimli bir enerji bilincine ulaşacak yenilikçi ve değer verilen ürünler üretmeye devam edeceğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz!

Paylaş