fbpx

Dalgıç Pompa Kontrol Röleleri ÜRÜNLERİ

TENSE DALGIÇ POMPA KONTROL RÖLELERİ

Dalgıç pompa koruma ve kontrol rölesi isminden açıkca anlaşıldığı üzere dalgıç pompaları olumsuz durumlardan korumaya yarar. Yüksek gerilim, yüksek akım, düşük gerilim, düşük akım gibi aksaklıklardan kaynaklanabilecek sorunlara karşı motor için koruma sağlar. Susuz çalışma durumunun da önüne geçip boşa çalışmayı önler. Böylelikle tasarruf sağlayıp, ekipmanın ömrünü de uzatır.

Dalgıç pompalar su içerisinde kullanıldıklarından olası elektriksel sorunlar kuru alanlarda çalışan motorlara göre çok daha büyük riskler içerir. Ayrıca onarımı veya değişimi ek işçilik ve zahmet gerektirir. Su tesisatlarının hayati önemi de düşünüldüğünde dalgıç pompa kontrol röleleri dalgıç pompaların olmazsa olmaz öneme sahip parçalarıdır.

Sisteminiz için doğru dalgıç pompa koruma rölesi seçimi yaparken ürünlerimizin sayfalarını ve detaylı bilgilerini mutlaka inceleyin. Kullanacağınız ekipmanın motorunuzun çalışma ve güç değerleriyle uygun olduğundan emin olun. Tense ürünlerinin gelişmiş özelliklerini de mutlaka gözden geçirin.

Ürün KoduÖlçüm AralığıÇalışma GerilimiÇalışma GücüDahili Akım TrafosuDahili KontaktörNötrsüzGerilim ve Akım Asimetri KorumaElektrotsuz ÇalışabilmeYıldız Üçgen Kontak ÇıkışıFlaşör ModuHata Kayıtlarını TutmaSıvı Hassasiyeti AyarlayabilmeHata Kayıtlarını TutmaYıldız Üçgen Kontak ÇıkışıFlaşör ModuSon Çalışma Konumundan Devam Etme Start StopMotor Bakım Zamanını BildirmeHarici Start StopAyarlanabilir Alarm ÇıkışıÇalışma Frekans Seçimi
MDK-021A – 60A140V-280V<4VA
MDK-031A – 30A150V-270V<6VA
TDK-011A – 120A200V – 470V<6VA2 ADET
TDK-021A – 300A200V – 470V<6VA2 ADET
TDK-301A – 30A200V – 470V<10VA