Endüktif Yük Sürücüler (TCR) ÜRÜNLERİ

TENSE ENDÜKTİF YÜK SÜRÜCÜLER (TCR)

Endüktif yük sürücü cihazları sistemde oluşan kapasitif gücü dengelemek için kullanılır. Anlık değişimler, faz dengesizlikleri, mevcut ünitelerin yetmediği değerler gibi durumlara çözüm sağlar.

Endüktif yük sürücü nedir? Bu cihazlar ölçüm fonksiyonlarıyla sisteme giren gücü analiz ederek kapasitif yük miktarını takip eder. Edindiği verilere göre hareket ederek yükleri dengeler. Bunun için gerektiği kadar şönt reaktörü devreye alır ve endüktif yükle dengeler.

Tense endüktif yük sürücüler faz başına 1 adet olmak üzere toplam 3 monofaze şönt reaktör sürebilecek tasarıma sahiptir. Her bir reaktör farklı bir faza bağlı olduğundan her fazın ihtiyacı kadar tetikleme ile tam kontrol sağlanabilir. Isınma ve gürültü sorunu yaşamadan kullanılabilir.

Ürün Kodu Güç Faz Başına Güç Fan Her Şönt Reaktör için Ayrı Termik Girişi Test Butonu ile Sistemi Deneme İmkanı Gecikmesiz Müdahale Thermal ve Durum Bildirim Ledleri
SRL-5T 5 kVAr 1,66kVAr
SRL-10T 10 kVAr 3,33kVAr
SRL-20T 20 kVAr 6,66kVAr
SRL-30T 30 kVAr 10kVAr

Ürünlerimizin kurulum ve kullanımı ile ilgili sorularınız için teknik destek hattımıza 0850 202 20 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.