Enerji Analizörü ÜRÜNLERİ

ÜRÜN TİPİ

  • Haberleşmeli
  • Klasik
  • TENSE ENERJİ ANALİZÖRÜ

    Enerji analizörü isminden de anlaşılacağı gibi sisteme giren elektrik enerjisini analiz etmek için kullanılır. Özellikle üretim tesislerinde elektrik enerjisi çok büyük bir maliyet kalemidir. Tense enerji analizörleri sayesinde kullandığınız elektrik enerjisini takip ve analiz ederek verimlilik sağlayabilir, enerji maliyetlerinizi aşağı çekebilirsiniz. Kalitesini yüksek tuttuğunuz enerji ile sistemlerinizin ömrünü de uzatırsınız.

    Güç analizörü ve şebeke analizörü olarak da bilinen bu cihazlar elektriksel değerleri ölçer, takip eder ve kaydeder. Yaptıkları başlıca ölçümler; yüklere ait gerilim, akım, frekans, aktif & reaktif güç, indüktif & kapasitif güç, görünür güç, faz açıları, demantlar ve enerjilerdir. Haberleşme özellikli olanları sayesinde de ölçümlere uzaktan erişilebilmesini sağlar.

    Yüksek ölçüm hassasiyetine sahip tense enerji analizörleri (güç analizörleri) düşük hata payı ile ölçüm yapar. Kolay kullanımlı menüye ve göstergelere sahiptir. Haberleşmeli ve klasik tip şebeke analizörü modellerimizin tüm teknik detayları için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Seçiminizi yaparken sağlıklı karşılaştırma yapabilmeniz için tüm teknik detayları da kolayca bulabilirsiniz.