Enerji Analizörü ÜRÜNLERİ

TENSE ENERJİ ANALİZÖRÜ

Enerji analizörü isminden de anlaşılacağı gibi sisteme giren elektrik enerjisini analiz etmek için kullanılır. Özellikle üretim tesislerinde elektrik enerjisi çok büyük bir maliyet kalemidir. Tense enerji analizörleri sayesinde kullandığınız elektrik enerjisini takip ve analiz ederek verimlilik sağlayabilir, enerji maliyetlerinizi aşağı çekebilirsiniz. Kalitesini yüksek tuttuğunuz enerji ile sistemlerinizin ömrünü de uzatırsınız.

Güç analizörü ve şebeke analizörü olarak da bilinen bu cihazlar elektriksel değerleri ölçer, takip eder ve kaydeder. Yaptıkları başlıca ölçümler; yüklere ait gerilim, akım, frekans, aktif & reaktif güç, indüktif & kapasitif güç, görünür güç, faz açıları, demantlar ve enerjilerdir. Haberleşme özellikli olanları sayesinde de ölçümlere uzaktan erişilebilmesini sağlar.

Yüksek ölçüm hassasiyetine sahip tense enerji analizörleri (güç analizörleri) düşük hata payı ile ölçüm yapar. Kolay kullanımlı menüye ve göstergelere sahiptir. Haberleşmeli ve klasik tip şebeke analizörü modellerimizin tüm teknik detayları için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Seçiminizi yaparken sağlıklı karşılaştırma yapabilmeniz için tüm teknik detayları da kolayca bulabilirsiniz.

Ürün KoduTHD-V (%)THD-I (%)2 – 31. Harmonik (V-I)2 – 55. Harmonik (V-I)2 – 63. Harmonik (V-I)Nötr Akımı1x Dijital Giriş1x Röle Çıkışı2x Röle Çıkışı1x Pulse ÇıkışıOlay KaydıHaberleşme
TPM-01E
TPM-01ES
TPM-01ESH
TPM-02
TPM-03
TPM-04
TPM-04SH
TPM-05